Seçim Boyası Bu Tarifeyle Çıkartılıyor

Tırnağınıza musallat olan seçim boyasını çıkarabilmek için işte size formülü…
Türkiye seçim yorgunluğunu atlattı, şimdi hükümet senaryoları konuşuluyor. Ama oy kullanan herkesin bir sorunu var; parmağa, tırnağa musallat olan seçim boyası.
Boyayı çıkarmanın bir formülü var. Biraz külfetli; ancak denemek isteyene, denenmiş tarif şöyledir:


Limon suyu, yarım çay kaşığı tuz ve 4-5 damla sirkeyle karıştırılıp 30 dakika bekletilecek. Sonra bir süre zeytinyağında bekletilmiş parmak, karışıma sokulduktan sonra yıkanacak.

Denemekte fayda var…

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
hüseyin özbek Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

28-3-2009 tarihinde ÖTV+KDV İndirimli kampanyasından ARÇELİK bayiinden çamaşırmakinesi ve bulaşıkmakinesi aldım.Taksitlerini ödedim.Satış sırasında anlaştığımız gibi kızımın düğününe yakın İstanbula göderilmesini istedim.bayinin beni oyalaması dışında sonuç alamadım.Bayi kapalı telefonları cevap vermıyor ve karşımda muhatap bulamıyorum.Elimde satış şözleşmesi ve parayı ödediğime dair axxes fişi var bu makineleri alabilmem için öneri ve görüşleriniz bekliyorum.Saygılarla. dne

hüseyin özbek
Ziyaretçi
hüseyin özbek

ben shoppıg tv den 24.11.2011 tarihinde samsung l760 marka cep telefonu aldım ekrandaki lekelerinden dolayı servise götürüp baktırtım orada yapılan tetkik sonucu telefonun seri üretim numarasının tutmayıp kaçak olduğunu cihazın içerisinde bulunan seri numarasının sonradan yapıştırıldığı bilgisi verilmesinden dolayı sizleriaramış bulunuyorum mağduriyetliğimin giderilmesi için gereğinin yapılmasını arz ederim.

%d blogcu bunu beğendi: