Gökçek İksiri Nedir

gökçek iksiri nedir, gökçek, gökçek iksiri, iksir, gökçek iksirGökçek iksiri Nedir: Bu iksir 26 yıllık bir tecrübenin ve arştırmanın ürünüdür ve bildiğiniz bütün eksotik ürünlerden daha etkilidir. Ayrıca oldukça da ucuzdur. Sarımsak, limon suyu, BK, GK, MK, ZYE, ve kaliteli koyu renkli üzüm sirkesinden oluşan iksir mükemel bir cüruf çözücü ve bağışıklı sistemini güçlendiricidir. Bu dört bitki BK, GK, MK ve ZYE antiviral (virüsleri öldürücü, yokedici),

gökçek iksiri nedir, gökçek, gökçek iksiri, iksir, gökçek iksirantibakteril (bakterileri öldürücü) ve antimikotik (mantarları öldürücü, yokedici) özeliklere sahip bir şifalı bitki bileşimidir.

Gökçek İksiri: Beyin kanaması, kalp krizi, kronar yetersizliği, kistler, lenf bezelerindeki şişme, yağ bezeleri, damar sertliği gibi bir çok rahatsızlığı önler, vücuttaki bakteri, virüs ve mantarları yok eder, cinsel güçü artırır ve sindirimi kolaylaştırır. Her türlü iltihaplı hastalıkları iyileştirir. Gökçek İksiri doğduğunuz günden yaşadığınız ana kadarki bütün hastalıkları kademeli olarak iyileştirir niteliktedir.

Bağırsaklar, dişdipleri, dokular ve bağdokusndaki curuflara mikroplar yerleşir ve ocak (herd) oluşur. Gökçek İksiri bu curufları eritir ve burada yuvalanmış mikroplar açıkta kalır ve bağışıklık sistemi böylece daha önceden ulaşamadığı mikroplara ulaşır ve yokeder. Gökçek İksiri vücudumuzdaki kolesterol, lipid, ve trigliserid gibi zararlı yağları eritir, yüksek tansiyonu önler ve kandaki şekeri düşürür. Beyin kanaması, kalp krizi, kronar yetersizliği, kistler, lenf bezelerindeki şişme, yağ bezeleri, damar sertliği gibi bir çok rahatsızlığı önler, cinsel güçü artırır ve sindirimi kolaylaştırır. Her türlü iltihaplı hastalıkları iyileştirir.

Gökçek İksiri bağırsak içeriğine etkiederek, burada pH değerlerinin hafif asitli ortama (faz) değismesini sağlamaktadır. Böylece bağırsaklarda oksijenli (areob) bölgeler çoğalır. Bağırsaklardaki faydalı bakteriler oksijenli ortamda yaşarken , patojen (hastalık yapıcı ) bakteriler, viruslar, mantarlar ve parazitler daha çok oksijensiz (anareob) ortamda yaşar. Sağlıklı bağırsakta faydali bakteriler düşünürsek vede bir nokta kadar bir alanda milyarlarca bakterinin yaşadığına göre, bağırsakların önemi anlaşılmaktadır. Sağlıksiz beslenme (aşırı hayvansal besin tüketme), aşırı siyahçay, kahve, alkol, ve sigara içme vede kimyasal ilaç kulananlarda bağirsakflorasi bozulmaktadır (Faydali bakteriler azalır ve mikroplar çoğalır).

Antibiyotik ilaçlarla iltihaplari önlemeye çalışırken, çoğu zaman içimize mini atombombaları atığımızın farkına ne yazık ki varmayız. Kimyasal ilaçlar, özelikle de antibiyotikler vücudumuzda, özeliklede bağırsaklarda faydalı, zararlı demeden herşeyi tahrip ederler. Kimyasal ilaçlardan her yıl Almanyada 25 bin kişi ölüyor ve milyonlarcasıda hastalanmaktadır. Kimyasal ilaçlar ne kadar kısa süreli kulanılırsa zararıda o oranda az ve doğal ilaçlar ne kadar uzun süre kulanılırsa fazdasıda o oranda büyük olur. Özeliklede antibiyotiklerin yaptığı tahribatlar oldukca büyüktür ve adeta herbiri bir mini atombombası gibidir. Herhangi bır ilaçı kulanmadan önce mutlaka yantesirlerin dikkat etmek gerekir.

gökçek iksiri nedir, gökçek, gökçek iksiri, iksir, gökçek iksir

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
35 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ibrahim Gökçek
ibrahim Gökçek
6 Nisan 2013 20:35

Ben ibrahim GÖKÇEK 7 sendir Türki’deyim evet daha önce 29 yıl Almanya’da yaşadım.Nerede ne yalanı.Anlamadan dinlemeden yazmak doğrumu?

sawas
sawas
16 Nisan 2011 11:24

ben kullandım,koleterolüm için;biraz düşürdü diğer kan d eğerlerini de düzene soktu,sürekli kullanılması gereken bir ürün,her hastalığa ve her bünyeye farklı etkilerde bulunabilir,kontrollü ve yawaş yawaş başlanmalı ama bağışıklığı güçlendirdiği gerçek..

mehmet emin cay
mehmet emin cay
5 Haziran 2011 20:28

arkadaslar öncelikle selam ben hipofiz tömörü hastasiyim iksiri kullaniyorum talillerim iyiye gidiyor bu ay belli olacak tekrar yine yazacam insallah ii olursam tv programina cikip aciklayacagim

Anonim
Anonim
2 Aralık 2009 15:45

[quote name=”ela”]merhaba benım ağzımda sürekli aftlar çıkıyor ve ben başedemiyorum.bu iksir gercekten iyi gelir mi denemediğim hiç bişi kalmadı.nolur yardım edin………[/quote]
merhaba. aftların nedenleri çeşitlidir. c vitamini eksikliğinden olabilir. reflü var ise asit tahrişinden olabilir veya behçet hastalığı olabilir. önce bunun teşhisini yaptırın. ondan sonra doğal olarak orjinal ev yapımı nar pekmezi çok işe yarar. geçmiş olsun

Anonim
Anonim
9 Kasım 2009 11:04

ıbrahım beyın bıtkısel ılaclarını kullanmayı dusunen arkadaslara tavsıyem bıran once alıp kullansınlar. ben kullanıyorum ve cok faydasını goruyorum. ıbrahım bey tekrar tekrar tesekkur edıyorum.

Anonim
Anonim
12 Nisan 2009 17:00

ilk önce merhaba arkadaşlar bende hpv denilen bihastalik çikti yağni siğil gitmediğim dermotolog uzmani kalmadi ve sonunuç alamadim ve sonra bu gökçek iksiri sözde onu buldum dediki senin hastaliğin çok basit problem bile değil gerçekten umutlandim iksir ve yaninda çay kullanacaksin dedi kullandim hiç bişey değişmedi lütfen bunlara kanip umut tcirlerinin eline firsat wermeyin benim söylicem bu çok pişman oldum ayrica kendimede çok kızıyorum…..

Anonim
Anonim
20 Mart 2009 23:01

ama vücutta atom etkisi yaratıyormuş bende kullamak istiyorum ama korkuyorumda bütün hastalıklarınız tekrar depreşiyormuş! ve istanbulla görüştüm ibrahim beymi ne iki cümle kuramıyo bile nasın güvenelim?

Anonim
Anonim
7 Mart 2009 20:12

bana da bilgi verir misiniz

Anonim
Anonim
13 Aralık 2008 20:10

MERHABA BU IKSIR BELKIFAYDALIDIRN AMA BUNUN IÇERIŞIHAKKINDA AYRINTILI BILGIVERILMIYOR NEDEN ACABA MESELA ISVEÇ IKSIRINEDEN NASIL YAPILDIŞI NELERE KULLANILDIŞI AÇIKLAMALI VAR AMA GÖKÇEK IKSIRININ IÇERIŞINEDIR ÇOK MARAK EDIYORUM VARSA BILEN YAZSIN LÜTFEN BELKIDE HERKESIN YAPABILECEŞIBASIT BIR KARIĞIMDIR ?????

Anonim
Anonim
9 Aralık 2008 12:11

neden eczanelerde satılmıyor? madem bu kadar etkılı dk yada eczacılar neden tafsıye etmıyor? madem okadar tonik etkiye sahip antıbıyotık yerıne bunu tafsıye etsınler doktorlar.sarmısagı zeytın yagını ıcındekı pek cogu seyı zaten gunluk hayatta kullanmıyor muyuz?aklıma takılan sorular bunlar hıc kullanmadım bılmıyorum nasıl bır etkıye sahıp.kullananlar varsa bızımle paylasırlarsa sevınırım… unıversıte ogrencısı……..

%d blogcu bunu beğendi: