Babaya Mektup

Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde "Babama" yazıyordu. Aklından geçen binbir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu:
"Sevgili baba;

Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve üzüntü içinde yazıyorum. Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü seni ve annemi yaşanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Gerçek tutku ve aşkı ben Nilgün’le buldum ve o öyle tatlı ki anlatamam.

Şunu biliyordum siz onun vücudunun her yerine taktığı küpeleri, derisine işlettiği dövmeleri, kendine has o çılgın giyim tarzını asla ama asla onaylamayacaktınız ve tabi benden çok büyük olması da bir sorundu. Fakat benim için bunlar değildi gerçek tutku ve gerçek aşk… Baba, Nilgün hamile! Nilgün’ün dediğine göre çok mutlu olacağız. Ormanda kendine ait bir karavanı ve tüm kış yetecek kadar da yakacağı var. Bir sürü çocuğa sahip olma düşüncesi rüyalarımızı süslüyor.

Joan benim gözlerimi esrar gerçeğine açtı ve artık biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar yetiştirecek ve insanlara pazarlayacağız ve yine bu sayede ihtiyacımız olan kokoin ve ekstaziye ulaşacağız.
Artık tam anlamıyla bilime yalvarıyoruz dualar ediyoruz şu AIDS’in çaresi bulunsun ve Nilgün sağlığına kavuşsun diye.. O kesinlikle iyileşmeyi hakediyor. Endişelenmeyi bırak baba, ben 15 yaşındayım ve kendi başımın çaresine bakabilirim. Eminim bir gün geri döneceğiz ve sen kendi torunlarını tanıyacak, seveceksin… Oğlun Levent…"

NOT: Baba yazdığım mektubun tek kelimesi bile doğru değil. Ben Mehmet’lerdeyim. Sadece sana; hayatta, masamın üzerinde seni bekleyen karneden daha kötü şeylerin olduğunu hatırlatmak istedim.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
27 Ekim 2008 19:29

komik ha 😀 bende mi yapsam sınıfta arkiler okudu çok güldük yani bunu deniycek olan var mı acaba ? ? ?. . .

Anonim
Anonim
29 Temmuz 2007 13:12

ya bu neee valla baban iyiki ölmemeiş bee karne hayatın boyunca alağın 11 kağıt parçası bunlar kötü olsa nolur:-)

Anonim
Anonim
20 Temmuz 2007 17:48

deli cesareti:D

Anonim
Anonim
23 Haziran 2007 14:01

slm arkadasım sen nasıl düşünmedin baban bunu okuduğunda ya kalbi dursaydı hiçmi korkmadı ya ben okurken bile hakaten üzüldüm bir baktım sonuca tabi güldüm ama şaşırdım bence böyle şakalar yapmamalısın babalar mükemmeldir ve onlar üzülmesin ama güzel
şaka
helal yani

%d blogcu bunu beğendi: